KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14907100
nr 1490 7100
Oidentifierad konstnär. Signerad, landskap. Olja på duk, 59x104cm, yttermått inklusive ram: 72x119cm
Kondition: färgbortfall
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 19 september 2022
kl 19:47:07
19/9 18:33:59
100 kr
19/9 19:42:07